Teated

Soovime hoida meie lasteaia rühmad ja lasteaia tervikuna laste ja vanemate jaoks lahti. Soovime, et meie lapsed oleksid terved, et töötajad oleksid terved ja vapralt tööpostil.

Tingituna siiski koroonaviiruse levikust ja toetudes vabariigi valitsuse ning Põltsamaa valla poolsetele juhistele on lasteaia kriisikomisjon teinud järgmised otsused:

  1. Laste üleandmine toimub hajutatult: Maasik-, Pihla- ja Kibuvitsamarja laste vanematel on lubatud majja siseneda; Pohla-, Kirsi- ja Vaarikmarja rühma laste üleandmine toimub lasteaia õuealal
  2. Lasteaia majja nö lasteaiaväliseid inimesi ei lubata (vajadusel helistada direktorile tel. 775 1420 või 507 2396), vajadusel sisenemisel on soovituslik maski kanda
  3. Lasteaia rühmad omavahel lasteaiamajas koos ei käi
  4. Lasteaia rühmad, väljudes lasteaia territooriumilt, käivad üksnes jalutuskäikudel/ matkadel värskes õhus, ega külasta teisi asutusi
  5. Arenguvestluste läbiviimine toimub õuetingimustes või veebis.
  6. Liikumis- ja muusikategevused lühendatakse 10 minutit ja logopeedi tegevused 5 min, et järgmise tegevuse jaoks ruume õhutada. 

Väga ülevaatliku ja konkreetse info viiruse kohta leiate https://www.kriis.ee/et/koroonaviiruse-abc  

Kasulik on laadida alla mobiilirakendus HOIA. 

 • Tavapärased lastevanematele suunatud teated leiavad vanemad ELIIS-keskkonnast või Facebooki Lasteaia MARI suletud grupist.
 • Lasteaiast saab omale soetada meie lasteaia poolt väljaantud Linnulaulude CD ja laulikut! Lauliku hind 8.- eurot, CD hind 10.- eurot. Tulla kohapeale või kirjutada soovist info@lasteaedmari.ee.
 • 01.09.2017 on jõustunud hariduskorralduslikud muudatused. Haldusjärelevalvet õppeasutuste õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab maavalitsuste asemel  Haridus- ja Teadusministeerium, Munga 18, Tartu 50088, telefon 7350222, e-post: hm@hm.ee.